FIRMA LECHPOL POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO - SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2019-03-05 14:36:05

Opis

FIRMA LECHPOL POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:
Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina
Nr ref.: księgowość/2019

Opis stanowiska:
Praca na stanowisku samodzielnego księgowego w firmie prowadzącej pełną księgowość.

Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/finanse i rachunkowość;
- Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w pełnej księgowości;
- Praktyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości;
- Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych i rozliczeń podatkowych;
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel);
- Mile widziana znajomość obsługi programów finansowo-księgowych;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne;
- Dyspozycyjność;
- Samodzielność i konsekwencja w działaniu.

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 32422
Wyświetlony: 34
Wygasa: 2019-04-04 13:36:05