Tu dodasz ogłoszenie

FIRMA LECHPOL POSZUKUJE OSOBY DO DZIAŁU TŁUMACZEŃ

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2019-03-15 07:52:35

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina
nr ref. tłumacz/2019

Zadania:
•    tłumaczenie specyfikacji, opisów technicznych oraz instrukcji obsługi produktów
•    tworzenie i edycja instrukcji obsługi

Wymagania:
•    WARUNEK KONIECZNY: bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Dokładność i terminowość
•    Umiejętność pracy w zespole
•    Podstawowa znajomość terminologii i zagadnień związanych z elektroniką
•    Zainteresowanie nowinkami technologicznymi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
•    Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
•    Pracę w młodym, ambitnym zespole
•    Możliwość rozwoju zawodowego
•    Pakiet prywatnej opieki medycznej

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 32596
Wyświetlony: 10
Wygasa: 2019-04-14 06:52:35