Tu dodasz ogłoszenie

Kontakt praca@sante.pl 025/682 51 43
Dodane 2019-03-08 14:49:53

Opis

Mechanik maszyn

Miejsce pracy: Sobolew i/lub Stodzew k. Garwolina (mazowieckie)

Opis stanowiska:

  • planowanie remontów i modernizacji maszyn

  • udział w remontach maszyn na stanowisku

  • monitorowanie minimalnych stanów magazynowych części strategicznych dla działania urządzeń.

  • utrzymanie w pełnej sprawności układów, urządzeń i instalacji poprzez prowadzenie prawidłowej eksploatacji;

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń;

  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy;

  • montaż nowych układów i urządzeń, instalacji;

  • sporządzanie dokumentacji warsztatowej;

    Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu zakładu przemysłowego w zakresie  mechaniki

  • duża samodzielność w działaniu wzorowa organizacja pracy własnej,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • dyspozycyjność

  • operatywność,

  • wykształcenie min. średnie techniczne o specjalności mechanika maszyn

  • skuteczność, szybkość w działaniu

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana znajomość branży elektrycznej

  • umiejętność pracy w grupie i współpracy

    Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
    Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 32485
Wyświetlony: 51
Wygasa: 2019-04-07 13:49:53