Tu dodasz ogłoszenie

Operator Maszyn

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@sane.pl 025/682 51 43
Dodane 2019-03-08 14:54:27

Opis

Operator maszyn

Miejsce pracy: Sobolew i/lub Stodzew k. Garwolina (mazowieckie)

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn w ramach procesu produkcyjnego
  • Przygotowanie i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów związanych z pracą w obszarze produkcyjnym
  • Zapewnienie wymaganej ilości i jakości produktów na każdym etapie produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w obsłudze linii ekstruzji mile widziane
  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w całkowicie polskiej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Nowoczesny zakład produkcyjny
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia prac
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, zniżek na produkty Sante i usługi Studia Sante,

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 32487
Wyświetlony: 34
Wygasa: 2019-04-07 13:54:27