PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2019-03-15 08:39:56

FIRMA LECHPOL POSZUKUJE PRACOWNIKA DZIAŁU SPRZEDAŻY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina
nr ref. S/DE/2019

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY,
- znajomość pakietu Office,
- skuteczność w działaniu,
- odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy,
umiejętność  szybkiego uczenia, chęć zdobywania nowych doświadczeń.

Główne zadania:
- tłumaczenie na język niemiecki,
- utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami,
- obsługa internetowej platformy sprzedażowej w języku niemieckim,
- analiza rynku.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- interesującą pracę w przyjaznej atmosferze,
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 32598
Wyświetlony: 10
Wygasa: 2019-04-14 07:39:56