Tu dodasz ogłoszenie

Pracownik magazynu

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882 432 162
Dodane 2019-03-04 08:47:35

Opis

Cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy?

Zależy Ci, żeby zawsze Twoje wynagrodzenie było na czas?

Poszukujesz stałej oferty pracy ?

Jeśli na wszystkie pytania udzielisz pozytywnej odpowiedzi- to jest to idealna praca dla Ciebie! :)

Twoje stanowisko: pracownik magazynu - nie ma tu żadnych skomplikowanych czynności

oferujemy

- stawkę do 17.80 zł/h

- umowę o pracę (pełen ZUS, płatne urlopy,zwolnienia,nadgodziny)

- prywatną opiekę medyczna

- kartę sportową (basen, siłownie i inne)

- zorganizowany transport

zadania

- przewożenie kartonów z produktami do miejsc kompletacji

- stała kontrola zawartości półek z produktami

- uzupełnianie dziennych raportów pracy

- skanowanie pobranych kartonów przy pomocy skanera

oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy zmianowej

- chęci nauki

MIEJSCE PRACY:GARWOLIN

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail

lub wysłanie SMS o treści "PRACA" na numer 882 432 162

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 32395
Wyświetlony: 49
Wygasa: 2019-04-03 07:47:35