Tu dodasz ogłoszenie

SERWISANT (PRZYUCZENIE DO ZAWODU)

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2019-03-15 09:05:32

Jeśli posiadasz zamiłowanie do urządzeń mobilnych, a Twoją pasją jest poznawanie tajemnicy ich działania i chciałbyś w tym kierunku rozwijać swoją karierę zawodową, dołącz do nas!

FIRMA LECHPOL POSZUKUJE MŁODYCH OSÓB NA STANOWISKO

SERWISANT

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina

Nr Ref.: serwis/P/2019

Główne zadania:

  • testowanie oraz naprawa urządzeń elektronicznych np. tablety, smartfony itp.

Wymagania:

  • gotowość do profesjonalnego przyuczenia się do zawodu pod okiem specjalistów
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień elektrycznych/elektronicznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

 Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 32601
Wyświetlony: 16
Wygasa: 2019-04-14 08:05:32