Tu dodasz ogłoszenie

Sprzedawca Części Samochodowych

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@cartex.com.pl
Dodane 2019-03-15 13:00:01

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za: realizowanie polityki sprzedażowej firmy; informowanie Klienta o dostępnej ofercie handlowej; budowanie i utrzymywanie przyjaznych relacji z klientami.

Wymagania:

• znajomość budowy pojazdów samochodowych,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,

• chęć do pracy, odpowiedzialność i elastyczność,

• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

• komunikatywność i wysoka kultura osobista,

• znajomość podstawowych technik sprzedaży,

• dobra znajomość obsługi komputera,

• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

• wykształcenie min. średnie

• dyspozycyjność

Obowiązki:

• obsługa klienta: bezpośrednia, telefoniczna, e-mail,

• weryfikacja oraz dobór części samochodowych,

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę,

• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

• korzystne warunki i zasady pracy w przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu

• szkolenia i możliwość rozwoju osobistego

Jeżeli jesteś ambitny, chcesz się wykazać i potrafisz zbudować ponadprzeciętne relacje z klientami – zapraszamy do naszego zespołu!

BARDZO WAŻNE! – prosimy zamieścić poniższą zgodę w mailu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji przez firmę CARTEX Gładysz Grzegorz przez okres do 5 lat licząc od dnia wysłania e-maila”

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 32609
Wyświetlony: 46
Wygasa: 2019-04-14 12:00:01