Tu dodasz ogłoszenie

Zatrudnięrss
Garwolin ogłoszenia drobne wszystkie / Praca

ranstad_fb (2)
OpisRandstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od pona
OpisZatrudnię pracowników na budowę. Praca na terenie Warszawy. Zapewniam codzienny dojazd z okolic Łaskarzewa,Wilgi. Szczeg
Logo_HC
Opis  Huta Szkła „Czechy" S.A.  jest wiodącym na rynku polskim producentem opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmety
43246132_2130695880481596_5943127057008427008_n
OpisWraz z dynamicznym rozwojem restauracji SUSHI49&THAI szukamy nowych osób na stanowisko KELNER/KELNERKA!   Praca z
Elektromonter_1
Opis  Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat prowadzi budowy w Polsce i poza jej granicami. Zatrudniamy około
11
OpisOperator koparki: WARSZAWA – praca stacjonarna   Oferujemy: Umowę o pracę, stawka od 20 zł netto/h  + premii akordowe,
11
OpisPracowałeś jako Monter wod-kan?? Montowałeś rury na zewnątrz?? Albo chcesz się nauczyć?? ZADZWOŃ !! MAMY PRACĘ !!
11
OpisOferujemy: Umowę o pracę, wynagrodzenie od 18 złotych netto/h, praca od 7 do 16, narzędzia i odzież. Wymagamy doświadcze
OpisPraca - Specjalista ds. sprzedaży Miejsce pracy: Garwolin Opis stanowiska: - Aktywna sprzedaż produktów i usług - Pozys
OpisOpis stanowiska:- transport materiałów budowlanych, rozładunek HDS,- współpraca z dostawcami i klientami.Wymagania:- pra