(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Kontakt 722-221-182, hr@brueggen.com
Dodane 2024-04-30 11:03:07

Opis

Brueggen Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Główne obowiązki:

•Konserwacja i przegląd maszyn i urządzeń technicznych, elektrycznych oraz ciśnieniowych zainstalowanych na terenie fabryki,

•Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,

•Prowadzanie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami,

•Wykonywanie zleconych modernizacji elektrycznych,

•Kontrola stanu urządzeń pod kątem elektrycznym,

•Dbanie o czystość i porządek na terenie warsztatu oraz w obrębie naprawianych urządzeń,

•Aktywne uczestnictwo w proponowaniu rozwiązań,

•Przestrzeganie przepisów BHP, HACCP.

Oczekiwania wobec kandydatów:

•Wykształcenie minimum średnie techniczne (kierunki: elektryka, automatyka lub pokrewne),

•Uprawnienia SEP elektryczne do 1 kV,

•Znajomość urządzeń elektrycznych i energetycznych,

•Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,

•Duża motywacja do pracy,

•Umiejętność współpracy, otwartość,

•Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,

Mile widziane:

•Wiedza praktyczna z zakresu systemów sterowania maszynami,

•Doświadczenie w diagnostyce przyczyn awarii; naprawie maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,

•Uprawnienia SEP energetyczne i gazowe.

Oferujemy:

•Praca pn-pt 06:00-14:00,

•Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,

•Możliwość rozwoju umiejętności praktycznych,

•Pracę i szkolenia pod okiem doświadczonych ekspertów pionu technicznego,

•Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

•Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 44960
Wyświetlony: 57
Wygasa: 2024-05-30 11:03:07

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from