(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2024-03-29 07:34:39

Opis

FIRMA LECHPOL POSZUKUJE OSÓB, KTÓRE CHCĄ TRWALE ZWIĄZAĆ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ Z DZIAŁEM LOGISTYKI NA STANOWISKU:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina

Nr Ref.: magazyn / 2024

Główne zadania:

przyjęcia i rozkładanie towaru,

- rozładunek i załadunek kontenerów,

- kompletacja i kontrola zamówień,

- konfekcjonowanie towaru,

- załadunek zamówień,

- obsługa urządzeń magazynowych.

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe,

- uprawnia do obsługi wózków widłowych,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- dyspozycyjność,

- sumienność w wykonywaniu obowiązków.

- mile widziana znajomość obsługi komputera pod kątem programów magazynowych

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat,

- wynagrodzenie miesięczne od 4800 zł do 6000 zł brutto,

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

 - interesującą pracę w przyjaznej atmosferze,

 - możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 44785
Wyświetlony: 12
Wygasa: 2024-04-28 06:34:39

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from