(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

OPARATOR / KONSERWATOR LINII SORTOWNICZEJ

Kontakt Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 512076063
email: ochrona.srodowiska@ekolider.eu
Dodane 2024-03-26 11:13:40

Ekolider z siedzibą w Lucinie (gm. Garwolin) w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR /KONSERWATOR LINII SORTOWNICZEJ ODPADÓW

Zakres obowiązków:

·         obsługa linii sortowniczej do odpadów segregowanych,

·         prace konserwacyjne urządzeń wchodzących w skład linii sortowniczej takich jak: przenośniki taśmowe, sita bębnowe, separatory, prasy hydrauliczne itp.,

·         bieżący codzienny bezpośredni nadzór linii sortowniczej w celu uniknięcia przestojów i zatorów.

Oczekiwania:

·         zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         dbanie o czystość w miejscu pracy,

·         gotowość do pracy fizycznej.

Warunki zatrudnienia:

·         praca w systemie dwuzmianowym rotacyjnym (6.00-14.00, 14.00-22.00),

·         zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

·         praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Miejsce pracy: Lucin, gm. Garwolin

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 512076063

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 44763
Wyświetlony: 27
Wygasa: 2024-04-25 10:13:40

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from